סיפורי ההצלחה שלנו

התחלתי עם התזונה בחודש יולי ואני כיום נמצא בה בסך הכל 5 חודשים. הגעתי לכאן עם ערכי סוכר בדם של יותר מ-250, משקל של 117 קילו ו-A1c של 9.7. מאד רציתי את השינוי ולכן גם היה לי קל ואני מתמיד בתזונה. הגעתי למרכז גלאנט דרך חבר שפגשתי בסופר וראיתי שהעגלה שלו מלאה בבשרים וגבינות.

עוד

ברוך ברודי

לפני כארבעה חודשים עשיתי בדיקות, הם הגדירו את זה כקטסטרופה מטבולית. מצאו לי סוכרת עם A1c של 9.2, כולסטרול 300,טריגליצרידים על 220 ותפקודי כבד לא טובים. אמרו לי לקחת אינסולין ולטפל במצב בדרך הקלה, אבל למזלי השכן שלי המליץ לי על מרכז גלאנט והחלטתי שאני מאזן את הסוכרת שלי בצורה טבעית, זאת אומרת רק ע"י ספורט ותזונה נכונה.

עוד

רון בדני

ברגע שגיליתי את הסוכרת ישר באתי אל מריאלה. זה לא היה קל, לפעמים קשה, אך כשאני חושבת על ההשלכות של סוכרת זה הרבה יותר מפחיד אותי. התחלתי עם תוצאת HbA1c של 9.7 והיום אני עם 4.4, תוך 8 חודשים ירדתי 20 קילו, וזה הכל בזכות התזונה. 

עוד

אוסנת רובז

אני מאובחן כסוכרתי סוג 2 למעלה מ-10 שנים. לאורך השנים טופלתי במגוון תרופות וכן עברתי ניתוח בריאטרי. רמת הסוכר בדם עלתה וירדה מבלי שהצלחתי לשמור על מדדים תקינים לאורך זמן. כך גם בעניין המשקל - תקופה ארוכה חשתי שאני לא בקו הבריאות ולמעשה קורבן של הרגלי תזונה לא נכונים ועל כן נמצא במצב בריאותי מתסכל.

עוד

אסף גרינברג

התחלתי את הטיפול אצל ד״ר מריאלה גלאנט לפני בערך שנתיים וחצי, אחרי שהרגשתי שניסיתי כבר את כל הדיאטות הקיימות ביקום. הסוכרת שלי התחילה בתור סוכרת הריון, וסבלתי ממנה במשך 4 הריונות. כמובן, גם סבלתי מהשמנת יתר שנלחמתי בה כל חיי. הרופאים שטופלתי אצלם נתנו לי את המרשם הקבוע: תורידי את הקלוריות ותוסיפי יותר התעמלות. שום דיאטה לא עזרה לי לאורך זמן.

עוד

פנינה ברנד

אני סוכרתית מזה 14 שנים, ניסיתי כל מיני דיאטות ושינויים תזונתיים, חלקם צלחו וחלקם פחות. בתקופה האחרונה קצת הזנחתי את התזונה והבריאות שלי והסוכר התחיל לטפס ולטפס, קיבלתי עוד ועוד תרופות שלא הצליחו להוריד את רמות הסוכר ובסופו של דבר התחלתי, בלב כבד, להזריק אינסולין.

עוד

לאה בן יוסף

מגיל צעיר אני סוחב איתי קילוגרמים עודפים. תחילה בודדים ועם השנים הם הלכו והצטברו. בזמן הצבא התגלה שאני סובל מלחץ דם גבוה והתחלתי בטיפול תרופתי. בהמשך התגלה שאני סובל גם מתת פעילות של בלוטת התריס. לפני מספר שנים ניסיתי תוכנית להרזיה באמצעות צמצום קלורי. במשך כמה חודשים לא קלים הצלחתי לרדת 15 ק"ג.עוד

ברק אבירבך

מגיל שלושים אני עם סוכרת וכבר 32 שנים חי עם המחלה. בהתחלה טופלתי בכדורים ובהמשך באינסולין כאשר לאורך השנים ניסיתי ללא הפסק לסגל אורח חיים תזונתי שיאזן את רמות הסוכר.

עם הזמן, בנוסף לסוכרת, התווספה גם בעיית איסכמיה חמורה ונאלצתי לעבור ניתוח מעקפים (3)

עוד

שרון חבצלת

לאחר אין ספור דיאטות מצאתי את האור. גיליתי את מרכז גאלנט וד"ר מריאלה שהכירה לי את התזונה הקטוגנית שמשאירה תחושת שובע. תזונה שבעצם הבריאה אותי.

עוד

חני עזרא

סובבו את המכשיר בשביל חווית גלישה טובה יותר
צור קשר - גלאנט שיטה ייחודית לטיפול בסוכרת 03-7208533