יהודה אמיר

מאז שהכרתי את ד"ר מריאלה גלאנט השתנו חיי – הסוכר ירד, התפקוד הכלייתי השתפר וההרגשה הכללית הוטבה. מה שהכי חשוב לי לציין זה היחס האישי שד"ר גלאנט והצוות מגלים כלפיי וההרגשה שבאמת אכפת להם ממני ומההתקדמות שלי. כל הצוות אמפטי, נעים, וממש עושה כיף לבוא למרכז.
אני ממליץ על הטיפול במרכז גלאנט מכל הלב.

פיני שמילוביץ

למעלה מ-30 שנה אני סובל מסוכרת וממחלות נוספות שגרמו לבריאותי ללכת ולהתדרדר… עד שהגעתי לד"ר מריאלה גלאנט. בשנים האחרונות מאז שאני מטופל על ידיה, היא הביאה לשיפור משמעותי במצב בריאותי. מריאלה היא רופאה מומחית ומקצועית לעילא ולעילא, בעלת ידע עצום ומחוברת באופן הדוק להתפתחויות ולמחקרים העדכניים ביותר בתחום הסוכרת. מלבד היותה רופאה מצוינת, היא בולטת באנושיותה, ביכולת ההקשבה והסבלנות הרבה שהיא מפגינה כלפי מטופליה, ובאהבה שהיא מעניקה להם.

דויד סוויסה

הגעתי למרכז גלאנט דרך המלצה של בן משפחה. בדיקות הדם שלי היו בחריגה קיצונית והרגשתי רע עם עצמי. כבר מהביקור השני אצל ד"ר מריאלה והצוות שעובד איתה, חשתי שיפור ניכר. ד"ר גלאנט הורידה תרופות רבות שקיבלתי במשך שנים והוסיפה ויטמינים. הצוות המקצועי הצליח לגייס אותי לחשיבות התהליך, ואני מקפיד על ההוראות שנותנים לי ומגיע לתוצאות מצוינות.  כיום אני מגיע לביקורת אחת לחודשיים, ובין הביקורים אני מקבל תמיכה והדרכה טלפונית.
אני מרגיש טוב ואפילו מצוין, ומודה לצוות המקסים.

מרק שחר

כשהגעתי לראשונה למרכז הסוכרת של ד"ר מריאלה לפני יותר משנתיים חשבתי שאני מבין את מצבי "המתוק" (יותר מ-20 שנה עם סוכרת 1). כבר לאחר פרק זמן קצר של טיפול צמוד ע"י מריאלה, עדינה וציפי השגתי מספר שינויים שלא חלמתי שהינם אפשריים: ראשית, הבנתי שלא באמת הבנתי את מצבי. ומעשית –  ירד לי ה-A1C מ-9 ל-7.5, הורדתי למעלה מ-10 ק"ג ממשקלי, כמות האינסולין שהזרקתי ליום ירדה ב-2/3, ו…התחלתי להרגיש הרבה יותר טוב פיזית. כיום אני ממשיך להגיע למרכז ולהיפגש עם 3 הנשים המקצועניות והנפלאות האלו באופן קבוע, ולשמחתי יש שיפור כל הזמן. המלצתי לאנשים נוספים להגיע לטיפול במקום ושמעתי ש"הקסם" עובד עבור כולם.

צור קשר כדי להתחיל את הדרך שלך לבריאותאנא הוסיפו אותי לרשימת התפוצה

התקשרו עכשיו: 03-7208533