נעם

אני נעם, בן 45. הגעתי למרכז גלאנט לטיפול בסוכרת בעקבות המלצה של חברים. באתי עם כל ה"חבילה" של סוכרת, השמנה, יל"ד, גאוט והפרעות בשומנים בדם.
בעבר ניסיתי דיאטות שונות שאמנם עזרו לי קצת לרדת במשקל אבל לא הצליחו להזיז את המחט של הסוכרת.
התחלתי את הדיאטה הקטוגנית בשילוב של צום לסירוגין והתוצאות הגיעו מהר מאוד. הסוכרים שלי מאוזנים לאורך כל היום, בבקרים ואחרי ארוחות, ללא תרופות להורדת סוכר. פרופיל השומנים בדם השתפר משמעותית וירדתי 7 ק"ג במשקל בארבעה חודשים. אני שמח שהגעתי למרכז והצלחתי לאזן את הסוכרת ולרדת במשקל רק מתזונה ללא תרופות!

דרורה פרייזר

"אני בת 72, עד גיל 40 המשקל שלי היה תקין. מגיל 40 משקלי התחיל לטפס לאט אבל באופן עקבי עד שהגעתי למשקל של 90 ק"ג. מעבר לאי הנוחות הפיזית שהרגשתי בעקבות העליה במשקל, התחלתי לפתח בעיות שקשורות לעליה במשקל. אנזימי הכבד שלי התחילו לעלות, הייתה עליה בלחץ דם ובמדדי הסוכר שלי. תמיד הייתי מודעת לחשיבות של אכילה מאוזנת וטובה והקפדתי לאכול ירקות ומזונות דלי שומן, אך היה לי קשה מאוד לעמוד בפני עוגות ומתוקים. כשפגשתי את דר' גלאנט לראשונה היא אוששה את הפחד הכי גדול שלי- שאני אכן חולת סוכרת, אבל מיד הרגיעה אותי שיש מה לעשות ושהגעתי למקום הנכון. היום אני 6 חודשים אחרי תחילת הדיאטה. אנזימי הכבד שלי בשיפור ניכר, 13 ק"ג פחות, ערכי HbA1c של 5.4% (ללא סוכרת!) ו 13 ק"ג פחות. אני מרגישה ששיניתי את התמונה הפיזיולוגית שלי לחלוטין מתמונה אבנורמלית לתמונה נורמלית לגמרי. אני שמחה מאוד בדרך שבחרתי שאימצתי כדרך חיים וממליצה גם לכם להגיע ולעשות שינוי גדול בחיים שלכם".

יהודה אמיר

מאז שהכרתי את ד"ר מריאלה גלאנט השתנו חיי – הסוכר ירד, התפקוד הכלייתי השתפר וההרגשה הכללית הוטבה. מה שהכי חשוב לי לציין זה היחס האישי שד"ר גלאנט והצוות מגלים כלפיי וההרגשה שבאמת אכפת להם ממני ומההתקדמות שלי. כל הצוות אמפטי, נעים, וממש עושה כיף לבוא למרכז.
אני ממליץ על הטיפול במרכז גלאנט מכל הלב.

פיני שמילוביץ

למעלה מ-30 שנה אני סובל מסוכרת וממחלות נוספות שגרמו לבריאותי ללכת ולהתדרדר… עד שהגעתי לד"ר מריאלה גלאנט. בשנים האחרונות מאז שאני מטופל על ידיה, היא הביאה לשיפור משמעותי במצב בריאותי. מריאלה היא רופאה מומחית ומקצועית לעילא ולעילא, בעלת ידע עצום ומחוברת באופן הדוק להתפתחויות ולמחקרים העדכניים ביותר בתחום הסוכרת. מלבד היותה רופאה מצוינת, היא בולטת באנושיותה, ביכולת ההקשבה והסבלנות הרבה שהיא מפגינה כלפי מטופליה, ובאהבה שהיא מעניקה להם.

דויד סוויסה

הגעתי למרכז גלאנט דרך המלצה של בן משפחה. בדיקות הדם שלי היו בחריגה קיצונית והרגשתי רע עם עצמי. כבר מהביקור השני אצל ד"ר מריאלה והצוות שעובד איתה, חשתי שיפור ניכר. ד"ר גלאנט הורידה תרופות רבות שקיבלתי במשך שנים והוסיפה ויטמינים. הצוות המקצועי הצליח לגייס אותי לחשיבות התהליך, ואני מקפיד על ההוראות שנותנים לי ומגיע לתוצאות מצוינות.  כיום אני מגיע לביקורת אחת לחודשיים, ובין הביקורים אני מקבל תמיכה והדרכה טלפונית.
אני מרגיש טוב ואפילו מצוין, ומודה לצוות המקסים.

א.ג

"הגעתי לקליניקה לפני כחצי שנה, אני מאובחן בסוכרת סוג 2 עשור והייתי מטופל בקופת חולים, שנים רבות אני סובל מהשמנה, ניסיתי דיאטות שונות ופשוט לא הצלחתי לרדת במשקל.

חצי שנה בתהליך בלבד-  מדדי הסוכר שלי השתפרו פלאים, ירדתי מ A1C 11.2 ל 6.2 בלבד! הפסקתי לקבל אינסולין בהזרקה לחלוטין מה שחשבתי שלא יכול לקרות בכלל, והורדתי את כל התרופות שלי לאיזון סוכר למעט מטפורמין. בחצי שנה הצלחתי להוריד 15 ק"ג, שקלתי 117 ק"ג וכרגע אני שוקל רק 102- קרוב מאוד למשקל דו מספרי שזו המטרה שלי כרגע.

באמת שלא האמנתי שכל זה אפשרי בטח ובטח ללא אינסולין. אני שמח מאוד ומודה למרכז גלאנט על השינוי המדהים הזה "

מרק שחר

כשהגעתי לראשונה למרכז הסוכרת של ד"ר מריאלה לפני יותר משנתיים חשבתי שאני מבין את מצבי "המתוק" (יותר מ-20 שנה עם סוכרת 1). כבר לאחר פרק זמן קצר של טיפול צמוד ע"י מריאלה, עדינה וציפי השגתי מספר שינויים שלא חלמתי שהינם אפשריים: ראשית, הבנתי שלא באמת הבנתי את מצבי. ומעשית –  ירד לי ה-A1C מ-9 ל-7.5, הורדתי למעלה מ-10 ק"ג ממשקלי, כמות האינסולין שהזרקתי ליום ירדה ב-2/3, ו…התחלתי להרגיש הרבה יותר טוב פיזית. כיום אני ממשיך להגיע למרכז ולהיפגש עם 3 הנשים המקצועניות והנפלאות האלו באופן קבוע, ולשמחתי יש שיפור כל הזמן. המלצתי לאנשים נוספים להגיע לטיפול במקום ושמעתי ש"הקסם" עובד עבור כולם.

יוגב ברקוביץ'

" אני בן 40, עד לפני 3 שנים שקלתי 114 ק"ג והייתי אדם מאוד לא בריא. אוכל הוא התמכרות בשבילי, לא יכול לעשות דיאטות שמשאירות אותי רעב אבל הייתי חייב לשנות משהו בחיי כי הייתי צעיר מידי, הסוכרת כבר הייתה בפתח והרופאים כבר התחילו ללחוץ עלי לקחת תרופות.

בדיאטת קודמות שניסיתי לעשות פשוט לא הצלחתי לרדת במשקל והייתי רעב כל הזמן. לפני כ 3 שנים קראתי על התזונה הקטוגנית והתחלתי לבצע אותה לבד. רזיתי מעל 30 ק"ג!! אבל אז משהו בי נשבר וחזרתי לאכול רגיל, העליתי את כל המשקל בחזרה, גם את הסוכר ושמונים בדם. לפני חודשיים  הגעתי למרפאה של ד"ר מריאלה גלאנט ובהדרכה שלה של הדיאטנית חזרתי לתזונה הקטוגנית, מאז ירדתי 8 ק"ג, A1C שלי ירד מ 6.6 ל 5.6 ופרופיל השומנים שלי השתפר משמעותית. והכי חשוב זה שאני לא רעב ואוכל את  האוכל שאני אוהב.

צור קשר כדי להתחיל את הדרך שלך לבריאות    אנא הוסיפו אותי לרשימת התפוצה

    התקשרו עכשיו: 03-7208533