מטופלת החודש- הסיפור של דרורה פרייזר

"אני בת 72, עד גיל 40 המשקל שלי היה תקין. מגיל 40 משקלי התחיל לטפס לאט אבל באופן עקבי עד שהגעתי למשקל של 90 ק"ג. מעבר לאי הנוחות הפיזית שהרגשתי בעקבות העליה במשקל, התחלתי לפתח בעיות שקשורות לעליה במשקל. אנזימי הכבד שלי התחילו לעלות, הייתה עליה בלחץ דם ובמדדי הסוכר שלי.

תמיד הייתי מודעת לחשיבות של אכילה מאוזנת וטובה והקפדתי לאכול ירקות ומזונות דלי שומן, אך היה לי קשה מאוד לעמוד בפני עוגות ומתוקים. כשפגשתי את דר' גלאנט לראשונה היא אוששה את הפחד הכי גדול שלי- שאני אכן חולת סוכרת, אבל מיד הרגיעה אותי שיש מה לעשות ושהגעתי למקום הנכון. 

למען האמת- חששתי מהשינוי התזונתי, הדיאטה הקטוגנית היתה שונה מכל מה שהכרתי עד כה, אבל הייתי נחושה לעשות שינוי. מהר מאוד התחלתי לרדת במשקל. ירדתי בשלושה חודשים הראשונים כ 10 ק"ג,  2 מידות בבגדים והרגשתי נהדר.תחושת הרעב שלי פחתה באופן משמעותי, הפסקתי לנשנש והצורך שלי במתוקים פחת. לפני השינוי שעשיתי הייתי חווה הרבה רעב בשעות הלילה שהייתי נותנת לו מענה באכילת לחם עם גבינה צהובה או שוקולד. הצורך הזה פחת משמעותית כבר בשבועות הראשונים לדיאטה. 

 אם זאת חוויתי עדיין קשיים- זה לא פשוט לוותר על מתוקים ופחמימות בכלל. לאחר 3 חודשים בתהליך עשיתי בדיקות דם- קיבלתי את תוצאות בדיקת HbA1c וכמעט נפלתי מהכסא. התחלתי את התהליך עם ערך של 6.9%, אחרי 3 חודשים בלבד הערך ירד משמעותית ל 6%- במילים אחרות עברתי ממצב של סוכרת מאובחנת למצב ללא סוכרת אלא טרום סוכרת בלבד. התוצאה נתנה לי רוח גבית וגושפנקה אמיתית לכך שהדרך שבחרתי הייתה הדרך הנכונה ביותר עבורי. 

היום אני 6 חודשים אחרי תחילת הדיאטה. אנזימי הכבד שלי בשיפור ניכר,  13 ק"ג פחות, ערכי HbA1c של 5.4% (ללא סוכרת!) ו 13 ק"ג פחות. אני מרגישה ששיניתי את התמונה הפיזיולוגית שלי לחלוטין מתמונה אבנורמלית לתמונה נורמלית לגמרי. אני שמחה מאוד בדרך שבחרתי שאימצתי כדרך חיים וממליצה גם לכם להגיע ולעשות שינוי גדול בחיים שלכם".  

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
הזמנת תורים בקליק
Online appointments