מהפכת הבריאות הדיגיטלית

מאת: 13/05/2018בלוג

איך אפשר לשמור על הבריאות, לשפר את אורח החיים ולהפוך מ"מטופלים" לאנשים שנהנים מחיים בריאים ומאוזנים יותר? מהפכת הבריאות הדיגיטלית נועדה לענות על שאלות אלו בדיוק, ויכולה להעצים את תהליך הטיפול במרפאה.

המהפכה הדיגיטלית נכנסה לחיינו ושינתה את חיי המשחק, כאשר השחקנים הראשיים הם הסמאטרפונים, שהקלו על חיינו בתחומים רבים ושינו את הצורה בה אנחנו מתקשרים, עובדים וקונים. גם בתחום הבריאות המהפכה לא איחרה לבוא, כך שבשנים האחרונות מספר אפליקציות הבריאות הוכפלו ב-3 שנים האחרונות, וכיום קיימות מעל 100,000 אפליקציות בתחום הבריאות והלייף סטייל.

המהפכה הדיגיטלית שינתה גם את הדרך בה אנו בוחרים לקבל טיפול רפואי. לפי מחקר שנערך באוניברסיטת חיפה, 65% מהאוכלוסייה מחפשים מידע רפואי ברשת, ובקרב המשתמשים באפליקציות הבריאות השונות, כ-75% משתמשים באפליקציה פעמיים בשבוע. האפליקציות המשמעותיות ביותר מבחינת טיפול הן אלו המאפשרות קשר ישיר ומהיר בין הרופא למטופל. טכנולוגיות חדשות אלו מאפשרות טיפול אפקטיבי, מעצימות את העצמאות של המטופל, משפרות את תוצאות הטיפול, מונעות את התדרדרות המחלה, ומאפשרות הדרכה והבנה טובה יותר של המחלה, מה שמעצים את המטופל ומאפשר טיפול אינטראקטיבי ויעיל יותר.

בתחום הטיפול בסוכרת, אחת הטכנולוגיות המשמעותיות הינה מד סוכר אשר מאפשר ניטור מהיר, יום-יומי וישיר של מדדי הסוכר בדם. מד סוכר רציף מאפשר שמירה על ערכי סוכר תקינים, התאמה אישית של ארוחות, פעילות גופנית ותרופות, שיתוף צוות המרפאה בערכי הסוכר, ובטווח הרחוק צמצום תופעות רפואיות הנלוות לסוכרת. כך טכנולוגיה זו מאפשרת טיפול אפקטיבי ומותאם אישית.

במרכז גלאנט לטיפול בסוכרת ניתן להיעזר במגוון טכנולוגיות מתקדמות כמו סנסורים (מד סוכר רציף), משאבות ועוד מגוון אפשרויות לטיפול מדויק ואופטימלי. אנו תומכים בשימוש במד סוכר Accu-Check connect, אשר מאפשר שליחה אוטומטית של נתוני הסוכר בדם לאפליקציה בסמארטפון ולרופאה וצוות המרפאה, בקלות וללא מאמץ, מה שמאפשר מעקב צמוד וטיפול מדויק.

מטופלי מרכז גלאנט לטיפול בסוכרת, נהנים מ-20% הנחה ברכישת מוצרי Accu-Check. לפרטים נוספים לגבי הצטרפות ושימוש ב Accu-Check לחצו כאן.

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
הזמנת תורים בקליק
Online appointments