גישה רב-מערכתית לטיפול בסוכרת ובטרום-סוכרת

type2

שירות אחות

במרכז שלנו עומדת לרשותם אחות, שתבצע עמכם הערכת מצב, תספק מענה לצורכיכם, תדריך אתכם לניטור עצמי ולהזרקת אינסולין, תקבע תכנית התערבות ותקשר ביניכם ובין גורמי טיפול חיוניים אחרים. האחות תלווה אתכם באופן שוטף בכל מהלך הטיפול.

תזונה ודיאטה

על פי הגישות החדשניות, לדיאטה דלת פחמימות \ תזונה קטוגנית ולשינוי אורח החיים, יש השפעה מכרעת על ההתמודדות עם הסוכרת, על מניעתה בקרב טרום-סוכרתיים ואף על ריפויה במקרי סוכרת 2. במרכז שלנו עומדת לרשותכם דיאטנית קלינית אשר תדריך אתכם ותסייע לכם ליישם את השיטה ותעניק לכם עידוד ותמיכה במשך כל תהליך הטיפול.

services

אנדוקרינולוגיה

סוכרת היא מחלה אנדוקרינית, העוסקת בהורמונים ובבלוטות המייצרות ומפרישות אותם לזרם הדם. במרכז שלנו עומדים לרשותכם שני אנדוקרינולוגים שהמומחיות שלהם היא טיפול בסוכרת. מומחים אלה יבנו עבורכם את תכנית הטיפול המתאימה לכם, וילוו אתכם במהלך הטיפול.

services

רפואת עיניים

הסוכרת פוגעת בכלי דם קטנים בכל אברי הגוף וביניהם בעיניים, עד כדי הידרדרות בראייה. אפשר לאבחן את הפגיעה בעיניים באמצעות בדיקת רופא שגרתית. במרכז שלנו עומד לרשותכם רופא עיניים, שיכול לאבחן את הפגיעה בעין ולשקף דרך הבדיקה גם את מצב כלי הדם האחרים. הערכת רופא העיניים נותנת אינדיקציה לטיב הטיפול ותורמת להמשך הטיפול ולהצלחתו.

פעילות גופנית

פעילות גופנית היא מרכיב חשוב באיזון הסוכר ובהצלחה הכללית של הטיפול בסוכרת. במרכז שלנו עומדת לרשותכם תרפיסטית-מאמנת לכושר גופני ובריאות, המאבחנת, מייעצת ומתאימה תכנית אישית לפעילות גופנית. המאמנת תלווה אתכם בתמיכה ובמעקב כחלק בלתי נפרד מתהליך הריפוי והאיזון של הסוכרת.

פסיכותרפיה

כחולי סוכרת אתם עלולים להיתקל במצוקות ובקשיים רגשיים, שעשויים להשפיע לרעה על מאזן הסוכר בדם. במרכז שלנו עומדת לרשותכם פסיכותרפיסטית המיומנת בטיפול בחולי סוכרת. בעזרתה תוכלו למתן התנהגויות ורגשות המשפיעים על הסוכרת ואף להעלים אותן, וכך לקדם את הצלחת הטיפול הכולל.

נוירולוגיה

סוכרת יכולה לפגוע במערכת העצבים, לרבות בעצבי הרגליים. כתוצאה מכך היא עלולה להחליש את התפקוד הקוגניטיבי, לגרום כאבים נוירופתיים ולהגדיל את הסיכון לאלצהיימר. במרכז שלנו עומדת לרשותכם נוירולוגית מומחית בייעוץ ובטיפול בסוכרתיים. הליווי של הנוירולוגית בד בבד עם השליטה ברמות הסוכר, יסייעו לכם במידה רבה למנוע סיבוכים במערכת העצבים.

פודיאטריה

כחולי סוכרת אתם עלולים לסבול מפצעים ברגליים (בעיקר בכפות הרגליים) שיש בהם סיכון לזיהומים. הזנחת הטיפול בפצעים, לעיתים מתוך אובדן תחושה המאפיין את המחלה, עלולה להוביל חלילה לכריתת רגליים. במרכז שלנו עומד לרשותכם פודיאטור המאבחן ומטפל בבעיות כף הרגל כדי למנוע סיבוכים וסיכונים. הפודיאטור גם מתאים מדרסים במידת הצורך.

צור קשר כדי להתחיל את הדרך שלך לבריאות    אנא הוסיפו אותי לרשימת התפוצה

    התקשרו עכשיו: 03-7208533